Australský ovčák

Coco Chanel Puella Fera

chany

Tak tahle nádhera je naše Šany, Šaňulka, Krasavice moje a Malej hajzl.Slyší na všechno,je to takový malý pošuk a prdlouš,který se na veřejnosti chová jako dokonalá dáma.Narodila se 12.3.2006 v ch.s. Puella Fera. Když jsem ji vezla domů,bylo to takové malé nic,s flekem přes oko a několika svrnkama po těle,s neuvěřitelným sebevědomím a obrovským zájmem o vše kolem.Díky téhle potvůrce mně australáci naprosto uchvátili a já doufám,že mi jednou Šanulka povije můj sen- red merle bezocasé štěnátko. Šany prozatím absolvovala dvě výstavy-Národku v Ostravě s ohodnocením V4 (posuzoval p.Václavík) a V2 ziskala na Klubové výstavě,kde ji posuzoval MVDr.V.Piskay.
20.10.2008 nám náš pan doktor MVDr.Zbyněk Konvička pořídil snímek kyčlí,Který byl MVDr.Milanem Snášilem vyhodnocen jako negativní -DKK 0/0.
Vyšetření očí nám 29.10.2008 provedl MVDr.Vladimír Knapík na vetrinátní klinice ve Valašském Meziříčí -PRA,CEA a všechny další oční choroby Negativní. 8.11.2008 byla Šanulka uchovněna.
Pokud jste zabloudili na tuto stránku a máte pejska,který by byl vhodným otcem pro naše štěnátka,ozvěte se :-) Požadavek na potencionálního otce- chovný, DKK a PRA negativní,nejlépe red zbarvení,ale není podmínkou.

©Delfes 2010